Skip to content Skip to footer
Uygulamalar&Hizmetler

Hizmetlerimizi takip edin

Kurumsal kimlik, web tasarımı, SEO çalışmaları, görsel tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama gibi profesyonel hizmetler sunarak pazarlama hunisinde güçlü bir yer edinmeniz için size en uygun stratejiyi geliştiriyoruz. Öncelikle, markanızın görünür yüzünü oluşturuyor, bununla birlikte kaliteli bir imaj sergilemesi için çalışıyoruz.
Sürecin başlangıcından sonuca kadar aynı özveriyle ilerliyoruz. Sektörel analizin ve markanızı hedef kitleye çekici kılmanın önemini biliyoruz.
Çünkü markanızın dilinden en iyi biz anlıyoruz.

Misyonumuz

EGY Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak misyonumuz, müşterilerimize inovasyon, kalite ve güvenilirlikle sonuç odaklı yazılım ve bilişim çözümleri sunarak işlerini büyütmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, teknolojinin gücünü iş dünyasının hizmetine sunuyoruz.

Vizyonumuz

EGY Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak mevcut bilişim sektöründeki iş gücü, birikim ve altyapısını en verimli şekilde kullanarak, ülkemizi yazılım ihracatı alanında dünyanın tercih ettiği ülkeler arasında ilk sıralara yerleştirmek ve bilişim sektöründe fark yaratan hizmet anlayışına sahip, yurt içi ve yurt dışında kendini kanıtlamış ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.